31.10.2011

MTÜ Eesti Väikelinnukasvatajate Selts korraldab 26.11.2011 kell 11.00 Harjumaa, Tagadis, Kiti Kanala Söödatoa ruumides koolituse linnukasvatajatele. Koolitaja on konsulent Vello Ilves. Teretulnud on nii algajad kui veidi enamate kogemustega linnukasvatajad.

Osalustasu ühingu liikmetele 10 eurot ja mitteliikmetele 15 eurot. Registreerumiseks saada kiri aadressile karin@semiramis.ee.

Infolehe uus number ilmub topeltnumbrina samal ajal.

11.05.2011

Infolehe uus number ilmunud!! Kuna viimastel kuudel on väga palju küsitud broilerite pidamise ja söötmise ning hanede söötmise kohta, siis on infolehes selle kohta avaldatud väga põhjalik ülevaade. Lisaks ülevaade sellest, mida tuleks teada haudemune võttes ja ostes! Infoleht läheb posti laupäeval.

Kuna paljud on küsinud ka infolehe eelmiste numbrite kohta, siis paar tükki on veel olemas nii esimest kui teist numbrit. Kolmest numbrist koosnev pakett maksab 5.- eurot. Soovijatel palun teha ülekande MTÜ Eesti Väikelinnukasvatajate Selts pangakontole nr. 221048251878 (Swedbank) ja saata mulle e-kiri oma aadressiga (e-kiri saada aadressile kloostri@kodu.ee). Üksiknumber maksab endiselt 1.50 ja selle saamiseks toimi nii, nagu eelmises lauses kirjeldatud. MTÜ liikmetele tuleb infoleht koju tasuta (kontrolli palun, kas liikmemaks on tasutud).

09.05.2011

http://www.maaleht.ee/news/maamajandus/loomakasvatus/soomes-levib-hobikanalates-nakkuslik-bronhiit.d?id=45592479

11.03.2011

Tartus, Maaülikoolis esitleti teatmeteost "Linnukasvatuse terminid", mis anti välja Maaülikooli 60.aastapäevaks ja mille koostaja ja toimetaja on prof. Harald Tikk Autorid: Harald Tikk, PhD Matti Piirsalu, Viive Tikk, Liisa Hanson.

Raamatu väljaandmist toetas ka MTÜ Eesti Väikelinnukasvatajate Selts. Liikmetel palun oma eksemplari kättesaamiseks pöörduda kloostri@kodu.ee. 26.03.2011 koolituspäeval ja sellele järgneval üldkoosolekul osalejad saavad oma eksemplari kätte Tagadist. 

Avaldame prof. Harald Tikule ja pr. Viive Tikule tänu kõigile linnukasvatusega nii täna kui tulevikus seotud inimestele ääretult vajaliku teose kaante vahele aitamisel tehtud suure töö eest. Lisaks on MTÜ liikmed väga tänulikud prof. Tiku ja pr. Tiku igakülgse abi eest meie varustamisel erialakirjandusega!

 

 Koolituspäev kodulinnukasvatajatele!

MTÜ Eesti Väikelinnukasvatajate Selts korraldab 26.03.2011 alguseks kel 10.00 Harjumaal, Tagadis, Kiti Kanala Söödatoa ruumides koolituse väikelinnukasvatajatele. Majandus- ja loomakasvatusnõustaja Vello Ilves räägib kodulindude pidamis- ja söötmistingimustest, tutvustab erinevaid talumajapidamises kättesaadavatel komponentidel põhinevaid

tasakaalustatud söödaratsioone ja vastab osalejate küsimustele.

Osalustasu MTÜ liikmetele 20 EUR ja mitteliikmetele 30 EUR. Registreerimiseks saada e-kiri kloostri@kodu.ee.

 

MTÜ liikmete üldkoosolek

MTÜ Eesti Väikelinnukasvatajate Selts üldkoosolek toimub koolituse järel, orienteeruvalt kell 14.00. Juhul, kui mõni liikmetest ei saa mingil põhjusel osaleda, palume teha volituse osalevale liikmele! Koosoleku päevakorra saadame liikmete e-postiaadressile.

 

Uus infoleht ilmunud!

MTÜ infolehe uus number on saadaval! Kui soovid infolehte, anna sellest teada kloostri@kodu.ee. Järgmine number ilmub aprillis.